Mobile 1: +355 69 71 72 000
  • English
  • Shqip
  • Italian
Album 1
Album 1 Uniforma pune për bare, restorante, hotele, fast-food etj. Këmishë, kollare, papion, pantallona, përparëse kamarieri/banakieri, kapele, xhaketë dhe pantallona kuzhinieri, bluza polo, jakë me 3 kopsa, t-shirt.
Album 2
Album 2 Uniforma pune per sektorin e ndertimit.Jeleke, kominoshe, pantallona pune, felpa, polo, Tshirt, jelek fosforeshent.... 
Album 3
Album 3 Uniforma Spitalore