Mobile 1: +355 69 70 70 707
Mobile 2: +355 68 222 45 45
  • English
  • Shqip
  • Italian
Album 1
Album 1 Uniforma pune për bare, restorante, hotele, fast-food etj. Këmishë, kollare, papion, pantallona, përparëse kamarieri/banakieri, kapele, xhaketë dhe pantallona kuzhinieri, bluza polo, jakë me 3 kopsa, t-shirt.
Album 2
Album 2 Uniforma pune për bare, restorante, hotele, fast-food etj. Këmishë, kollare, papion, pantallona, përparëse kamarieri, përparëse banakieri, kapele, xhaketë dhe pantallona kuzhinieri, bluza polo jakë me 3 kopsa, T-shirt.
Album 3
Album 3 Uniforma pune sektori construction.Kominoshe pune, pantallona pune, jelekë fosforeshent, jelekë dimërore, felpa me zinxhir dhe kapuç, sweetshirt, pulovër,