Mobile 1: +355 69 71 72 000
  • English
  • Shqip
  • Italian
Uniforma per restorant Kompletoni stafin tuaj me uniformat e sezonit të ri në Maxbrand Albania. 🙂 Modele, ngjyra,
Bluza polo me logo, Tshirt me logo Jelek pune, Kapele, Tshirt me logo
Felpa me zinxhir, Jelek fosforeshent me logo Felpa me zinxhir, Jelek fosforeshent me logo
Përparse për banak
Përparse për banak Përparse e përshtatshëme për të gjitha sezonet dhe ofron komoditet dhe profesionalizëm.
Uniform për spa
Uniform për spa Uniformat e personalizuara nga Maxbrand Albania janë të këndshme për t'u veshur. Me modele të
Përparse xhins
Përparse xhins Përparse e përshtatshëme për të gjitha sezonet dhe ofron komoditet dhe profesionalizëm.
Felp me zinxhir
Felp me zinxhir
21.02.2024 | 16:21
Felp me zinxhir është një uniforme e pershtatshme për biznese si marketet,lokalet,construction si dhe shkolla.Mund të personalizohet me logo, ngjyra, ose emër të kompanis.
Set Diplomimi
Set  Diplomimi
21.05.2023 | 12:45
Historia pas veshjeve të diplomimit! Tradita shkon prapa në Evropën e shekullit të XII-të, kur u themeluan universitetet e para. Sipas Universitetit të Kolumbisë, pelerina mbanin klerikët dhe studentët e tyre adoptuan të njëjtën veshje. Pelerinat e diplomimit nuk ishin veshje të veçanta për ceremonitë e diplomimit, por visheshin çdo ditë për të dalluar studentët dhe profesorët nga banorët e qytetit që nuk ishin të lidhur me universitetin. Sot është thjesht simbolike për Ceremonitë dhe tregon shkallën që keni fituar.
Xhup waterproof
Xhup waterproof
14.05.2023 | 16:55
Polo dhe Hoodie
Polo dhe Hoodie
05.05.2023 | 00:00
Ne u ofrojmë klientëve tanë këpucë të rehatshme që përshtaten për punët e administratorit dhe menaxherit. Ata janë të cilësisë së lartë dhe do të zgjasin për një periudhë më të gjatë kohore.