Mobile 1: +355 69 70 70 707
Mobile 2: +355 68 222 45 45
  • English
  • Shqip
  • Italian
Uniforma për shkolla Uniforma për shkolla, uniforma për nxënes, veshje për nxënës, stampime.
Veshje për spitale, klinika Prodhime veshjesh për spitale, klinika, laboratore, staf pedagogjik, bluza të bardha etj.
Veshje pune për ndërtim Prodhime veshjesh pune për sektorin e ndërtimit. Kominoshe me rripa, xhupa me mëngë të shkurtra
Veshje për polici private Prodhime veshjesh dhe unifromash për polici private sipas kërkesës. Disponojmë material 100% pambuk
Xhakete Shefi
Xhakete Shefi Xhakete Shefi
Veshje te branduara per korporata
Veshje te branduara per korporata Veshje te branduara per korporata
Veshje Kamarieri,
Veshje Kamarieri, Veshje Kamarieri
Bluze polo me kombinim
Bluze polo me kombinim
26.07.2021 | 15:27
Bluze me jake polo me kominim. Masat S,M,L,XL,XXL Prerje per femra dhe meshkuj.
Bluze polo
Bluze polo
07.06.2021 | 09:05
Bluze polo, me menge te shkurter, Jake polo + kopsa. Logo me qendisje . Masat S,M,L,XL,XXL Prerje per femra dhe meshkuj.
Kodi i veshjes së biznesit
Kodi i veshjes së biznesit
21.05.2021 | 00:00
Kodi i veshjes së biznesit
Uniforma per restorant
Uniforma per restorant
21.05.2021 | 00:00
Kompletoni stafin tuaj me uniformat e sezonit të ri në Maxbrand Albania. 🙂 Modele, ngjyra, personalizime sipas kërkesave tuaja. Material & Punim profesional për t'i dhënë brandit tuaj rëndësinë që meriton ! Besoji Uniformës ! Besoji MAXBRAND !👌 Sasia minimale për porosi 10 njësi. Kontakt: 069 717 2000 Adresa: Rruga: "Nexho Konomi",Astir,Tiranë. info@veshje-pune.al www.Maxbrand.al www.veshje-pune.al