Mobile 1: +355 69 71 72 000
  • English
  • Shqip
  • Italian
About UsLorem ipsum dolor site amet
Rreth Maxbrand
Rreth Maxbrand
Prezentë si prodhues dhe distributor i veshjeve në tregun shqipëtar dhe të huaj, ofrojmë një gamë te gjerë veshjesh të personalizuara si:

 - Veshje pune për sektorin e ndërtimit.
Kominoshe pune me rripa, xhupa pune me mëngë të shkurtra dhe të gjata, kominoshe dimërore, xhaketë pune.
Logo me stampim ose me qëndisje.

 - Veshje pune për spitale, klinika, laboratore etj. 
Bluza të bardha për doktor, staf pedagogjik, komplete për infermier, kazaka, etj.
Logo me stampë ose me qëndisje.

 - Veshje për polici private, security.
Xhaketë për polici private, pantallona për polici private, jelek për polici private, këmishë, kollare, etj.
Logo me stampë ose me qëndisje.

 - Veshje për karburante.
- Xhaketë dhe pantallona doku, bluzë polo jakë me 3 kopsa,  xhupa dimëror me filtër, kominoshe me rripa, kominoshe dimërore etj. 

 - Uniforma për shkolla, nxënës.
Bluza polo me mëngë të shkurtra ose të gjata, t-shirt, xhupine dimërore me ose pa zinxhir, këmishë, pulovër, funde etj.
Logo me stampë ose me qëndisje. 

 - Veshje për kamarierë, bare, restorante, hoteleri.
Këmishë, jelek, kollare ose papion, përparëse për kamarier dhe banakier, bluza polo me jakë me 3 kopsa, veshje për kuzhinier, grembiule, etj. 

 - Veshje dhe artikuj promocionalë
T-shirt promocional, stilolapsa me logo kompanie, kalendar, katalogë, blloqe etj.